Makine
http://makine.anatolianrock.com
Makine Official Site
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
2006 yılında İzmir’de kurulan ve aynı yıl 11. Roxy Müzik Günleri’nde üçüncülük ve Yüxexes Jüri Özel Ödüllerini kazanan grup 2007 yılında Dream Theater, OSI, Chroma Key gibi önemli projelerde yer alan Kevin Moore ile ön prodüksiyon aşamasını gerçekleştirdi.

2009 yılında albüm habercisi ‘Üzgün’ isimli videoları büyük beğeni toplarken aynı zamanda MySpace Türkiye tarafından seçilen yılın en iyi 9 videosu arasında da kendine yer bulmayı başardı. Grup oldukça titiz bir çalışma sürecinden sonra miks ve masteringi de kendilerine ait 12 besteden oluşan ilk albümlerini 2010 yılında Favela Records & Fabrika Müzik etiketiyle dinleyicilerin beğenisine sundu.

MAKiNE, 2010'da çıkan ilk albümü “Makine" ve albümün ilk videosu 'Üzgün'ün ardından, grubun vokalisti Can Uzunallı’nın askerlik görevi sebebiyle, kısa bir süre için çalışmalarına ara vermişti. Eylül ayı sonunda yenilenmiş kadrosu ile hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanan İzmirli grup; yeni konserler ile dinleyicileriyle yeniden bir araya geliyor. Ekim ayında yoğun bir konser temposuna girecek olan Makine, diğer yandan albümün en güçlü parçalarından birine çekilecek yeni video için hazırlıklarını sürdürüyor.

MAKiNE:

Vokal & Media: Can UZUNALLI
Davul & Media: Ozan iNAM
Bas Gitar: Çağdaş AKDOĞAN
Gitar: Özgün AKAY

www.Facebook.com/MakineBand
www.Myspace.com/Makine

Konser İletişim: SAN Promotions Management - Fırat SAN: 536 926 86 83, firatsan@ahmetsan.com